28 września, 2015

Sięgnij po swoją osobistą moc i zacznij podążać za swoją intuicją. Zacznij wierzyć w siebie, a to pomoże Ci odnieść spektakularny sukces.

Czy często zastanawiasz się i marzysz o tym co Twoja przyszłość Ci przyniesie?

Czy marzysz o odniesieniu sukcesu finansowego, rozkręceniu własnego biznesu lub o atrakcyjnym awansie?

Może marzysz o lepszych relacjach z płcią przeciwną, odnalezieniu swojej drugiej połówki i stworzeniu stałego związku?

Być może marzysz o wielu różnych drogach życiowych dla siebie, masz nowe pomysły, plany i marzenia?

Jednak bez względu na to jak dużo czasu będziesz poświęcał na marzenia dotyczące swojej przyszłości a nie podejmiesz żadnego konkretnego działania.

Rzeczy, które chcesz zrobić i osiągnąć pozostają marzeniami, a Ty faktycznie nawet nie próbujesz sprawić by Twoje pragnienia stały się częścią Twojej rzeczywistości.

Wiele osób może odnieść się do tego doświadczenia, mimo to niektóre osoby zdają się mieć marzenia lub pomysły na własną przyszłość i nie tracąc czasu, od razu przystępują do działania aby je urzeczywistnić. Są to osoby, które mają marzenia, odnoszą sukcesy i nie czekają aż ktoś je za nich zrealizuje, tylko sami swoim działaniem doprowadzają do materializacji swoich zamierzeń.

 

Osoby te w ogólnym zarysie nie różnią się od Ciebie, różnica ta jedynie polega na odmiennym sposobie myślenia. Mają zdolność do wcielania marzeń czy wizji w życie poprzez aktywne działanie i swoją pracę nad tym aby tak się stało. Tak jak każdy inny Ty również możesz odnieść sukces . Albumy Skutecznych Afirmacji zmienią sposób w jaki Twój umysł operuje od kogoś kto tylko marzy do osoby, która naturalnie działa pod wpływem własnych przeczuć i wewnętrznych impulsów i wprowadza je w życie.

Nie odkładaj już dłużej swoich spraw na później, zmień sposób w jaki Twój umysł działa i ukierunkuj swoje życie w stronę takiej przyszłości jaką dla siebie widzisz.

Nie pozwól swoim kolejnym ambicjom i pragnieniom stać się kolejnym ulotnym lub niespełnionym pomysłem, ponieważ nie podjąłeś w porę właściwych kroków.

Skuteczne Afirmacje pozwolą Ci przeprogramować swój sposób postępowania tak, że będziesz podejmował istotne działania i wprowadzać swoje marzenia w życie. Przeprogramujesz swój umysł, uwierzysz że wszystko jest możliwe, usuniesz wszelkie blokady mentalne uniemożliwiające osiągnięcie sukcesu.

Moc, którą dysponujesz może być wykorzystywana zarówno do wywierania wpływu na samego siebie jak i na zewnętrzne otoczenie. Kiedy sięgasz po swoją osobistą moc poszerzasz krąg swojego wpływu nawet na rzeczy bezpośrednio przez Ciebie nie spowodowane. Moc jest czymś co przyśpiesza, materializuje i zwiększa Twoją skuteczność.

Przestań zwlekać i odkładać swoje sprawy na później, zwiększ swój poziom motywacji i determinacji, zwiększ poziom zaufania i pewności siebie.

Skończ z działaniem na pół gwizdka i zastanawianiem się czemu nie dostajesz od życia tego, czego pragniesz. Stań się bardziej produktywny, rozwiń w sobie niewyczerpalne pokłady motywacji, aby wprowadzić swoje plany w życie.

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>