Uwolnij się od Przeszłości

Przeszłość jest już za Tobą, lepsza , gorsza czy nijaka ale jest za Tobą. Jeśli zostawiłeś to co było za sobą, potraktowałeś to jako coś co się zdarzyło , coś co miało wpływ na Ciebie ale już minęło to możesz żyć tu i teraz, teraźniejszością i przyszłością.

Jeśli jednak ciągniesz przeszłość za sobą lub niesiesz ją na swoich plecach i wciąż do niej wracasz , nie potrafiąc się od niej uwolnić to musisz dla swojego dobra czy szczęścia coś z tym zrobić.

Wszystkie wydarzenia Twego życia, jakie miały miejsce były niezbędne do tego, żebyś się znalazł tu gdzie teraz jesteś, żebyś miał na pewne zagadnienia spojrzenie takie, jakie masz i żebyś coś zrozumiał. Dobrze jest, kiedy to, co zalicza się już do przeszłości wniosło do Twojego życia pozytywy, gorzej kiedy ma to na Ciebie negatywny wpływ i nie potrafisz się do tego zdystansować. Musisz emocjonalnie uwolnić się od tych wydarzeń, bo tylko to pozwoli na koncentrowanie uwagi na teraźniejszości i przyszłości. Na przeszłość nie masz już żadnego wpływu to, co się stało już się nie odstanie. Nie ma do niej powrotu.

Czy trudno jest Ci uwolnić się od przeszłości i nie wiesz jak to zrobić ?
Czy wciąż sam sobie dajesz przyzwolenie na ciągłe rozpamiętywanie tego, co miało miejsce kiedyś?

Czasem przeszłość to silne emocje, czasem rany, których nie powinno się rozdrapywać, żeby dalej żyć w zgodzie ze samym sobą. To, co było dla Ciebie dobre kiedyś niekoniecznie musi takie być dziś i w przyszłości.
Postaw sobie za cel – swoje szczęście, swój pokój wewnętrzny, zapragnij tego całą duszą i do tego dąż. Nie musisz niczego rozumieć, nie musisz niczego wybaczać. Po prostu nie pozwól, by przeszłość rujnowała Ci życie. Kiedyś przychodzi chwila gdy czujesz że to już czas oczyścić się z przeszłości i otworzyć się na to co jeszcze przed Tobą. Uszanuj i zaakceptuj swoją przeszłość i to co przeżyłeś, dobre i złe zdarzenia i sytuacje. Prawdopodobnie do końca Twojego życia gdzieś to w Tobie zostanie… Ale to co było złe nie musi Cię dalej niszczyć. Ty zadbaj o swoją własną świadomość.

Koncentrując się na przeszłości, przywołujesz podobne sytuacje do swojego życia teraz, i na ich podstawie tworzysz swoje życie podobnym do tego, które miałeś.

Marzysz o lepszym życiu, ale nic nie robisz, żeby to swoje życie uczynić lepszym? Dlaczego tak jest?  Ponieważ Twoja podświadomość boi się konsekwencji związanych ze zmianą, dlatego tak usilnie trzymasz się starych, utartych szlaków, które należą już do przeszłości. Żeby swoją świadomość przekonać, że przeszłość w niczym nie pomaga, a wręcz burzy każdą podjętą próbę szczęśliwego życia, trzeba jej cały czas powtarzać, że „zmiany są dla mnie bezpieczne” lub „ja …jestem zawsze i wszędzie bezpieczny”. Jak zaczniesz afirmować, że jesteś bezpieczny dobrze jest posłuchać wtedy co dzieje się w twojej głowie, podsłuchaj monolog ,który się tam toczy, bo to podświadomość chce ci pokazać czego najbardziej się boisz.

Jeśli już podjąłeś decyzję, że nadszedł czas aby się od swojej przeszłości uwolnić i kreować swoją pozytywną i bezpieczna przyszłość to skorzystaj Z nagrania z Afirmacjami, które już bardzo wielu osobom pozwoliło uwolnić się od przeszłości i pomogło optymistycznie spojrzeć przed siebie.

Uwolnij się od Przeszłości

http://skuteczneafirmacje.com/sklep/zwiazki/afirmacje-uwolnij-sie-od-swojej-przeszlosci/

Jeśli pozwolisz odejść toksycznym emocjom to zyskasz w ten sposób wewnętrzny spokój.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>