Czakry, czyli Twoje centra energetyczne, wpływają na każdy najmniejszy aspekt życia, dlatego tak ważne jest, aby były odblokowane i zbalansowane.


Rozwój Czakry Podstawy odbywa się od okresu płodowego do czwartego roku życia. W Czakrze tej rozwija się Twoja tożsamość i kształtowanie przekonań. Gdy Czakra ta jest zablokowana ogranicza Twoje działania, blokuje energię życiową i powoduje brak odporności psychicznej.

Energia którą uwolnisz, sprawi, że Twoja Czakra szybko zacznie wracać do naturalnego i zdrowego funkcjonowania.


Gdy Twoja Czakra Podstawy funkcjonuje nieprawidłowo, unikasz aktywności fizycznej, źle radzisz sobie w świecie materialnym i zawodowym, wycofujesz się z życia, czujesz się słaby i masz złą kondycję.

Niestety bez usunięcia blokad i przywrócenia dobrego przepływu energii w Czakrze Podstawy, jej dalsze pozytywne funkcjonowanie nie jest możliwe. Czakra zaburzona nie dostarcza wystarczającej ilości energii życiowej do Twoich organów dlatego pojawiają się choroby, bóle lub inne dolegliwości. Dobrze pracująca Czakra Podstawy wpływa na zdrowie Twojego kręgosłupa, kości, mięśni i narządów płciowych.


Jeśli czujesz potrzebę większego bezpieczeństwa, pasji, siły i intensywności życia, zwróć uwagę na Pierwszą Czakrę. Przez pobudzenie i zrównoważenie Czakry Podstawy możesz uwolnić się od lęku i zwiększyć poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli energia płynie swobodnie przez tę Czakrę to Czujesz, że życie jest dla ciebie dobre. Odnosisz materialne sukcesy. Żyje ci się dobrze. Z łatwością zarabiasz pieniądze i zaspokajasz swoje potrzeby egzystencjonalne. Masz mnóstwo sił witalnych.


Czakra Podstawy tworzy fundament życiowy i źródło sił dla wyższych Czakr. Od Czakry Podstawy do Czakry Korony płynie energia ziemi. Każde zachwianie harmonii w tej Czakrze wywołuje dyskomfort pozostałych Czakr. Zaniedbana Czakra Podstawy słabiej pracuje i powoduje ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu. Aby pozbyć się tych ograniczeń i całkowicie wykorzystywać swój potencjał powinieneś na Czakrę oddziaływać nie tylko w sposób energetyczny, ale również fizyczny i poprzez zmianę i świadome kontrolowanie swojego zachowania.


Przemyśl i przeanalizuj w jakiej kondycji jest Twoja Czakra Podstawy.

Sprawdź co już dzisiaj możesz zrobić, aby pozbyć się ograniczeń i blokad na poziomie Czakry Podstawy:       http://skuteczneafirmacje.com/sklep/#tab-con-16

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>