Czy czujesz, że w swoich związkach intymnych ciągle trafiasz na niewłaściwych partnerów, że powtarzają się te same problemy i schematy? Twoje związki choć dobrze zapowiadają się na początku, ostatecznie nie spełniają twoich oczekiwań? Jeżeli brzmi to znajomo, to posłuchaj tej historii....

KTO: 

Piotr Kamieński

PROBLEM: 

Piotr był w wielu związkach jednak nigdy wcześniej nie trafiał na właściwą osobę. Uświadomił sobie że zamiast dopatrywać się przyczyn w partnerce trzeba szczerze spojrzeć na siebie i zadać sobie pytanie: co takiego mam do zaoferowania dla drugiej osoby? Czy to ja sam jestem gotowy by doświadczyć czegoś wyjątkowego?

ROZWIĄZANIE: 

Piotr skupił się na przeprogramowanie podświadomości, na usunięciu ograniczających przekonań, a przede wszystkim na odkryciu i rozwijaniu miłości własnej. 

Jak powiedział w wywiadzie: Najpierw trzeba zadbać o siebie, a później na zasadzie lustra, przyciągniemy właściwego partnera, który nas dopełni.

To nagranie VIDEO nie tylko Cię zainspiruje, ale da Ci konkretne wskazówki i informacje. Zobaczysz w jaki sposób Piotr przeprogramował swoje przekonania i schematy. Jak stając się inną osobą, dbając o siebie, szanując siebie, opiekując się sobą, odnajdując miłość wewnętrzną, poczuł się wreszcie gotowy, aby poznać swoją drugą połówkę. Osobę która go z jednej strony dopełni, a z drugiej strony, z którą będzie mógł się dzielić tym, co ma najpiękniejszego do zaoferowania.

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>