Zaprogramuj Pozytywnie Swoją Podświadomość

Czy wiesz że Twoje samopoczucie i zachowanie aż w 90% zależy od procesów zachodzących w podświadomości?

Podświadomość steruje wszystkim co jest w Tobie, od oddechu poczynając a na relacjach z ludźmi kończąc. Podświadomość programuje się stale – od trzeciego miesiąca życia płodowego do końca, dzień i noc, na jawie i we śnie.

Wszelkie bodźce docierające do Twoich zmysłów rejestrują się w Twojej pamięci. Słowa, obrazy a nawet wrażenia dotykowe czy zapachowe pozostają tam na zawsze. Najczęściej programujesz siebie i innych nieświadomie. Tak też programują Cię inni.

Od tego jakie treści zakodowałeś w swojej podświadomości w najmłodszych latach zależy całe Twoje przyszłe życie. Kto pierwszy sobie to uświadomi i zrozumie ten ma fart. Reszta będzie egzystowała w tej niewiedzy przez całe swoje życie – zastanawiając się :,,dlaczego nic mi w życiu nie wychodzi, co ze mną jest nie tak,,.

Na pewno zdarzyło Ci się marzyć o czymś. Podświadomość to jakby malutki głosik w Twoim umyśle, który mówi Ci, że to marzenie osiągniesz lub że nigdy Ci się to nie uda. Jeśli robisz coś w zgodzie ze swoją podświadomością robisz to bez problemu. Jeśli natomiast robisz coś co jest sprzeczne z podświadomością, Twoje działania są przez nią mocno ograniczone.

Twój sukces zależy od tego jak szybko to  sobie uświadomisz i co z tym zrobisz.

W programowaniu podświadomości kluczową rolę odgrywają Afirmacje. Dzięki nim możesz zaprogramować podświadomość od nowa. Nawet jeśli nie będziesz w pełni świadomy tego co w sobie nosisz i jaki to ma na Ciebie wpływ możesz poprawić swoje życie dzięki Afirmacjom. Czy wydaje Ci się to zbyt proste aby było skuteczne?
Nie myśl , nie analizuj  tylko otwórz się na treść Afirmacji, a rzeczywistością staną się Twoje nowe pozytywne przekonania.

Twoja  podświadomość ma niezwykle cenną cechę – jest Tylko Twoja.
To Ty ostatecznie decydujesz co chcesz do niej włożyć.

Od Ciebie zależy na co patrzysz, czego słuchasz, co mówisz i co robisz. Dlatego świadome kontrolowanie programowania własnej podświadomości może być bardzo pomocne w rozwoju, szczególnie w budowaniu charakteru.

Podświadomość programuje się w każdym momencie, ale najbardziej w czasie tak zwanego stanu alfa.

Stan alfa na poziomie zapisu elektroencefalograficznego objawia się przewagą fal alfa (9-14 cykli/sek) zaś na poziomie samopoczucia człowieka – przyjemnym uczuciem relaksu.

Wszystko, co w takich momentach wchodzi do Twojej podświadomości ma większą siłę i jest lepiej zapamiętane. Wytwarzane obrazy zapadają głęboko w jej strukturę i pracują później na korzyść ich urzeczywistnienia. Marzenia popychają do działania.
Wykorzystaj ten czas na dostarczenie sobie właściwych programów. Chodzi o to, by programować się dobrem i tym tylko, czego naprawdę pragniesz.

Zmiana życia na lepsze wcale nie musi być  trudna, chociaż jak wiadomo, zmienić nawyk, z którym żyłeś wiele lat nie jest specjalnie łatwo, na szczęście w takim wypadku można użyć pomocy w formie nagrania Afirmacyjnego programującego podświadomość  na korzystniejsze dla Ciebie schematy.

Dowiedziono, że w stanie relaksu tworzenie pozytywnych myśli i wyobrażeń jest łatwiejsze i działa na podświadomość znacznie silniej. Afirmacje Subliminalne inaczej Podprogowe to droga do wewnętrznej przemiany oraz do kreacji rzeczywistości. To potężne narzędzie do przeprogramowania umysłu.  Skuteczne Afirmacje dają Ci narzędzie w postaci stworzonych specjalną metodą nagrań skierowanych na różne aspekty Twojego życia.

My dajemy Ci właśnie takie narzędzie do zmian, To co Ty z nim zrobisz zależy tylko od Ciebie.
Jeśli chcesz zaprogramować Swoją podświadomość pozytywnie i czerpać z tego profity to przesyłam Ci link z którego możesz skorzystać i zapisać w swojej podświadomości nowe pozytywne kody:
http://skuteczneafirmacje.com/

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>