Zdrowy i Spokojny Sen

Ciesz się zdrowym i spokojny snem, który poprawi Twoją koncentrację i podniesie komfort życia.

Czy często masz trudności z zasypianiem?

Czy Twój sen jest płytki i niespokojny?

Czy często odczuwasz napięcie emocjonalne i przeciążenie organizmu?

Czy masz kłopot z utrzymaniem ciągłości snu i wstajesz w nocy?

Czy utrata snu wpływa na Twój nastrój w ciągu dnia powoduje napięcie lub przygnębienie?

Czy utrata snu wpływa na Twoją pracę w ciągu dnia pogorszenie koncentracji i pamięci?

Jeśli masz przeciągające się trudności z zasypianiem, kładziesz się coraz później i wstajesz zmęczony i niewyspany, może być to niebezpieczne dla prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu.

Kiedy kłopoty ze snem nie mijają lub jeszcze bardziej się nasilają, masz gorsze samopoczucie w ciągu dnia, jesteś mniej aktywny, podenerwowany, trudno jest Ci się skoncentrować na nauce czy pracy- powodem mogą być właśnie kłopoty ze snem prowadzące do bezsenności. Gdy brakuje snu pogarsza się pamięć i zmniejsza odporność, częściej chorujesz i możesz cierpieć też na zaburzenia psychiczne, zwłaszcza depresje. Tak jak widzisz…swoich kłopotów ze snem nie możesz lekceważyć.

Spokojny i zdrowy sen ma niezwykle istotny wpływ na stan Twojego zdrowia psychicznego oraz fizycznego.

Nocny odpoczynek służy regeneracji ciała, jak również pozwala odpocząć umysłowi po ciężkim dniu.
W leczeniu zaburzeń snu najczęściej podaje się leki farmakologiczne, które mają wiele skutków ubocznych lub charakteryzują się krótkim działaniem, a przyzwyczajony do nich organizm zaczyna potrzebować coraz to silniejszych środków aby wypocząć. Codzienne stosowanie leków skutkuje coraz większym uzależnieniem i nie jest dobrym rozwiązaniem.

Spokojny sen jest niezbędny do zachowania zdrowia oraz kompleksowej regeneracji ciała i umysłu!
Dlatego zamiast kupować środki nasenne, może lepiej byłoby znaleźć lepszą i bardziej skuteczną alternatywę?

Czy wiesz, co masz z tym zrobić?

Czy wiesz, co zrobić, aby spać zdrowo i spokojnie całą noc?

Co zrobić, by zasypiać bez problemów i budzić się wyspanym i wypoczętym?

Jeżeli miewasz problemy ze snem, nie musisz od razu sięgać po tabletki!

Najważniejsze to poznać skuteczne i sprawdzone sposoby na zdrowy i głęboki sen.
Udowodniono że specjalnie dobrana muzyka z odpowiednim przekazem do podświadomości pomaga w leczeniu problemów ze snem i bezsennością. Technika Subliminalna użyta w nagraniu Skutecznych Afirmacji Ciesz się Zdrowym i Spokojnym Snem relaksuje i wprowadza Cię w stan wyciszenia a sen przychodzi bardzo szybko.

Nagrania odpowiednie są zarówno dla dzieci jak też dla dorosłych. Bez względu na to jak długo masz kłopoty z bezsennością lub jakiekolwiek zaburzenia snu, mogą one minąć bezpowrotnie.
Nagrania z Afirmacjami i odpowiednio dobrana muzyka relaksacyjna daje bardzo dobre efekty. Od teraz łatwe zasypianie, wypoczynek i budzenie się odprężonym i gotowym do funkcjonowania są łatwo dostępne i proste w użyciu również dla Ciebie. Jest to nagranie dla każdego kto ma już dość swoich kłopotów ze snem, ze zmniejszoną wydajnością swojego organizmu i ciągłym zmęczeniem i rozdrażnieniem.

Zosia, która stosowała Album Skutecznych Afirmacji Zdrowy i Spokojny Sen podzieliła się z nami swoją opinią:

Od dłuższego czasu każdej nocy budziłam się około godziny 2.00-3.00 w nocy. Leżałam w łóżku aby znów zasnąć i sen nie przychodził. Wstawałam, przenosiłam się na kanapę, gdzie przez godzinę czytałam książkę, aby zmęczyć wzrok i poczuć senność. Później znów kładłam się spać, sen nie przychodził. Przewracałam się z boku na bok do godziny 7.00 rano i szykowałam się do pracy. W pracy czułam się zmęczona, ziewałam a oczy mi się kleiły do spania. Znajomi żartowali że imprezuje po nocach. Po kilku tygodniach przestało to być śmieszne i zaczęłam się martwić na poważnie. Wiele osób próbowało mnie przekonać abym od razu zaczęła stosować silniejsze niż dotychczas tabletki ale bałam się od tego uzależnić. Stwierdziłam że zacząć trzeba od naturalnych sposobów, a jeśli one nie dadzą żadnego efektu to trzeba szukać dalej. Znajoma poleciła mi jakąś płytę z muzyką i gdy zaczęłam tego szukać natrafiłam na stronę skutecznych afirmacji. Było tam wiele różnych albumów, ale nie znalazłam nic na sen, więc napisałam do nich aby przygotowali dla mnie nagranie na moje kłopoty ze snem. Dostałam naprawdę piękne spokojne nagranie z kilkoma podkładami muzycznymi. Słucham Nagrań codziennie przed snem lub nagrań cichych przez całą noc już od 10 tygodni. Po 5 tygodniach zaczęłam zauważać widoczną poprawę i z tygodnia na tydzień śpię coraz lepiej i dłużej. Odzyskuję formę i dużo lepiej wyglądam. Zasypiam szybko i budzę się wyspana.

Zosia

Jeśli Ty również chcesz cieszyć się Zdrowym i Spokojnym Snem zapraszamy Cię do skorzystania z nagrania Skutecznych Afirmacji:  Zdrowy i Spokojny Sen

 

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>