Zrzuć Zbędne Kilogramy !

Na początku chcę Ci powiedzieć że do tej pory nikt nie wymyślił cudownego leku na otyłość, ale jest coś co może Ci pomóc osiągnąć Twój cel w dążeniu do szczupłej sylwetki. Ale o tym za chwilę…

Większość dostępne na rynku specyfików ograniczających wchłanianie tłuszczów w przewodzie pokarmowym może jedynie wspomóc i przyśpieszyć terapię odchudzającą, ale nie zastąpią diety ani odpowiedniej dawki ruchu.

Najbardziej zdesperowani  decydują się na chirurgiczne zmniejszenie objętości żołądka. Takie operacje są jednak przeznaczone tylko dla pacjentów, których waga dwukrotnie przewyższa prawidłową i zagraża zdrowiu.
Pozostałym osobom zmagającym się z nadmiarem niechcianych kilogramów pozostaje zdrowa, ograniczająca ilość przyjmowanych kalorii dieta, najlepiej połączona z wysiłkiem fizycznym.

Na pewno wiesz że taka terapia odchudzająca wymaga sporo wyrzeczeń i samozaparcia. Naukowcy wciąż pracują  nad wynalezieniem innych, łatwiejszych i przyjemniejszych, a zarazem skutecznych i bezpiecznych sposobów na zrzucenie nadwagi.
Nad nowymi,  chemicznymi sposobami blokowania sygnałów o głodzie płynących z mózgu do żołądka pracowali także biolodzy. Ich zainteresowanie wzbudziły dwa peptydy pojawiające się w jelitach podczas posiłku. Są wydzielane pod wpływem sygnału płynącego z ośrodka sytości w mózgu i dają sygnał, kiedy zakończyć jedzenie. U osób otyłych jest ich za mało, przez co nie czują one sytości i pochłaniają nadwyżkę kalorii. Badania przerwano, gdy okazało się, że lek nie jest bardziej skuteczny niż dostępne preparaty.

Zanim jednak naukowcom uda się ostatecznie wprowadzić  innowacyjne metody na pozbycie się zbędnych kilogramów, to na razie pozostają Ci tradycyjne, znacznie bardziej uciążliwe metody… Zatem, nie pozostaje nic innego, jak zmobilizowanie się do ćwiczeń i omijanie szerokim łukiem wszelkich cukierni i barów fast food…

Bardzo wiele deklaracji przejścia na dietę czy regularnych ćwiczeń kończy się… na samych deklaracjach. Za słowami muszą iść czyny. Aby wyrobić w sobie nawyk potrzebujesz 30 dni.

Co więc należy zrobić, aby skutecznie i trwale wyrobić w sobie nawyk? Powodem dla którego często nie udaje Ci się kontynuować nowego nawyku są stare nawyki, których trudno Ci się pozbyć i zastąpić nowymi.
Jeśli jednak postanowisz, że to będzie tylko próba na 30 dni i nic więcej, to wrażenie przewrócenia życia do góry nogami zniknie. I postanów sobie na przykład że przez następne 30 dni będziesz codziennie przez pół godziny uprawiała ruch fizyczny. Tylko jeden miesiąc, potem możesz przestać z czystym sumieniem i leżeć na kanapie cały dzień. W ten sposób wyrabianie nawyku stanie się łatwiejsze chodzi o to, aby łatwo było rozpocząć i dobrnąć do momentu, gdy nawyk już zdąży się w Tobie zakorzenić. Potem jak już stwierdzisz że nawyk ten jest dla Ciebie korzystny to łatwiej będzie Ci go przy sobie zatrzymać.

Nagranie ,, Zrzuć zbędne kilogramy ,, stworzone zostało specjalnie z myślą o chęci pozbycia się nadmiaru wagi poprzez stymulację i wspomaganie Twojej silnej woli i konsekwencji. Metoda jest bezpieczna, nieinwazyjna, bez chemii i niezdrowych ingerencji w Twój organizm. Chudnij nawet w czasie snu! Nagrań możesz słuchać nawet w nocy, gdzie świetnie sprawdzają się nagrania Ciche 24h, nie przeszkadzają w odpoczynku a Twoja podświadomość jest w tym czasie pozytywnie programowana.

Nagrania relaksacyjne ze specjalnie dobranym podkładem muzycznym redukują stres i są idealne do słuchania podczas biegania czy zajęć w fitness klubie . Wystarczą dobre słuchawki,  mp3 czy telefon a dodatkowa mobilizacja do zrzucenia kilogramów pomoże Ci w konsekwencji Twoich postanowień.
Jeśli chcesz pozbyć się kilku centymetrów to wypróbuj Skuteczne Afirmacje   ,, Zrzuć Zbędne Kilogramy ,,

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>