18 marca, 2016

Twoje Życie nie jest takie jakiego pragnąłeś?

Czy uważasz, że inni osiągają znacznie więcej niż Ty?

Czy odnosisz wrażenie, że ,,życie przecieka Ci przez palce,,?

Czy chciałbyś poprawić swoje umiejętności społeczne?

Czy chciałbyś bardziej korzystać i otrzymywać więcej od życia?

W miarę upływu czasu może się okazać, że będziesz żałował szans z których nie skorzystałeś i sytuacji, które Cię ominęły. Twoje blokady i zahamowania społeczne mogą Cię spowalniać i powodować brak motywacji do działania. Jeżeli chcesz możesz już teraz to zmienić, możesz doświadczyć radości, zadowolenia i szczęścia jeśli tylko zmienisz sposób w jaki działa Twój umysł, oraz to jak postrzegasz rzeczy dookoła siebie.

 

Twoje życie jest w Twoich rękach. Afirmacje pozwolą Ci zmienić punkt widzenia dotyczący wielu aspektów Twojego życia. Pomogą Ci znaleźć drogę, która przyniesie Ci szczęście, spełnienie i nabierzesz ,,apetytu na życie,,.

Wyobraź sobie jak mogłoby wyglądać Twoje życie gdybyś nagle poczuł naturalną chęć do rozwoju i awansu w swojej karierze, do lepszego wykorzystania czasu, do zaangażowania się z pasją w rzeczy, które lubisz. Możesz nawet stać się bardziej śmiały i ciekawy przygód, a z całą pewnością będziesz szczęśliwszy. Tak jak tysiące osób, Ty również możesz dzięki sukcesywnej pracy z Afirmacjami korzystać ze wszystkiego co niesie ze sobą życie i wypełnić je 100% pozytywną energią i motywacją.

Jeśli chciałbyś już dziś wprowadzić pozytywne zmiany w swoje życie skorzystaj z możliwości wyboru spośród aż kilkudziesięciu Albumów z Afirmacjami dostępnych na naszej stronie Skutecznych Afirmacji i wybierz Album odpowiedni dla siebie.

 

Afirmacje użyte w nagraniach pozytywnie przeprogramują Twój umysł i pozwolą Ci się pozbyć negatywnych nawyków, przekonań i blokad. Zaczniesz postrzegać swoje życie i siebie samego inaczej niż do tej pory. Przekonasz się, że Twoje możliwości są nieograniczone, a Ty jesteś bardziej skłonny odpowiednio z nich korzystać.

Pozytywne nastawienie do życia pozwala na większą spontaniczność i odwagę w podejmowaniu decyzji i działania. Dzięki pozytywnym przekazom użytym w nagraniach dotrzesz do swojej podświadomości, przełamiesz bariery społeczne i blokady, zbudujesz nowe możliwości, nowe relacje, oraz zdołasz zmienić i naprawić to co potrzebuje zmiany i naprawy.

Z biegiem czasu nagrania z Afirmacjami ułatwią Ci zmianę nastawienia, jakie masz względem życia. Jest to bardzo ważne, ponieważ, gdy zaczniesz doceniać wszelkie dobro i szczęście, którego doświadczyłeś, będziesz przyciągał jeszcze więcej pomyślności i znajdziesz nowe powody, za które będziesz mógł być wdzięczny.

 

Nagrania Skutecznych Afirmacji zwiększą Twoją pewność i wiarę w siebie, sprawią że zaczniesz optymistycznie podchodzić do życia. Zaczniesz dostrzegać jasne strony codzienności i swój potencjał. Już teraz uwolnij swoje blokady, aktywuj nową pozytywną energię i zacznij żyć pełnią życia!

https://skuteczneafirmacje.com/

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>