Przyciągnij pieniądze i bogactwo i poczuj stabilność finansową w swoim życiu.

 • Czy masz problemy finansowe?
 • Czy odczuwasz ciągły brak pieniędzy?
 • Czy zgromadzenie pieniędzy sprawia Ci trudność?
 • Czy często odmawiasz sobie przyjemności bo Cię na nie nie stać?
 • Czy ciągle powtarzasz że nie masz pieniędzy?
 • Czy patrzysz z zazdrością na ludzi bogatych?
 • Czy uważasz że nie zasługujesz na sukces i bogactwo?
 • Czy dość już masz pożyczek i kredytów?

Jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś:

 • Nareszcie nie musiał martwić się o pieniądze.
 • Gdybyś mógł mieć to czego pragniesz.
 • Gdybyś już na zawsze usunął barierę dzielącą cię od dobrobytu.
 • Gdybyś mógł sobie pozwolić na przyjemności , podróże i luksusowe zakupy.
 • Jak czułbyś się gdybyś osiągnął swoją finansową wolność i niezależność.
 • Jak wyglądałoby Twoje życie gdyby było Cię stać na wszystko.
 • Gdybyś przyciągał do Siebie pieniądze i bogactwo jak magnes.

Badania naukowe potwierdzają jak ważne jest pozytywne myślenie.

Głównym czynnikiem który decyduje o tym jak funkcjonujesz w życiu, jest Twoje wewnętrzne poczucie własnej wartości. Jeśli nie akceptujesz siebie, swojego ciała, jeśli nie dostrzegasz swoich zalet, talentów to najprawdopodobniej uważasz że jesteś osobą która nie ma nic ciekawego do powiedzenia, osobą której nikt nie ma ochoty słuchać? Zacznij budować swoje wewnętrzne poczucie wartości od zmiany ograniczających przekonań i zastąpienia ich pozytywnymi afirmacjami.

Dla Twojej wygody Afirmacje Subliminalne® dostępne są w formacie AUDIO mp3.

Afirmacje Przyciągnij Pieniądze i Bogactwo

Zestaw ten został stworzony z myślą o ludziach, którzy mają problemy finansowe i nie potrafią zgromadzić pieniędzy, a ich skojarzenia związane z sukcesem i bogactwem są raczej negatywne. Jeżeli TY również ciągle powtarzasz, że NIE MASZ pieniędzy to z pewnością masz rację, na pewno ciągle Ci ich brakuje. Twój aktualny poziom finansowy jest efektem twoich negatywnych przekonań. Chcesz więcej pieniędzy? Zmień przekonania!

Wiele osób ma negatywny stosunek do pieniędzy, wyniesiony jeszcze z rodzinnego domu (choć często nie zdają sobie z tego sprawy). Jeżeli patrzysz na osoby bogate, czy ludzi którzy odnieśli sukces z lekką zazdrością, to podświadomie emanujesz NEGATYWNĄ energię i tak na prawdę odpychasz dobrobyt, pieniądze i finansowe okazje zamiast je przyciągać.

Poznaj profesjonalny zestaw Afirmacji Subliminalnych® do zmiany negatywnych przekonań.

cena 57 zł

W skład zestawu Skutecznych Afirmacji® wchodzą:

Nagranie RELAKSACYJNE

To specjalna ścieżka dźwiękowa Audio mp3, która już po kilkunastu minutach wprowadzi cię w stan ALFA. Jak stwierdzili naukowcy – jest to stan umysłu idealny do kasowania starych, negatywnych przekonań. Dodatkowy efekt relaksacyjny tego nagrania znacznie zredukuje poziom twojego stresu.

Posłuchaj próbki AUDIO–>

Nagranie CICHE 24h

To specjalne nagranie Audio mp3, z którego możesz korzystać cały dzień wykonując jednocześnie inne czynności. NIE zawiera ono podkładu muzycznego TYLKO same Afirmacje Subliminalne® Ta wersja jest bardzo popularna wśród użytkowników, mających trudności z wygospodarowaniem wolnego czasu.

Posłuchaj próbki AUDIO–>

Test Skuteczności

Istotną częścią zestawu jest również TEST Skuteczności, który pomoże ci zaobserwować pozytywne zmiany zachodzące w Twoim myśleniu i działaniu. Jego stosowanie na przestrzeni 30 dni, korzystnie wpływa na poziom motywacji i zwiększa pozytywne działanie nagrań.

Instrukcja użytkownika

Dzięki dokładnej instrukcji dowiesz się jak korzystać z nagrań aby uzyskać maksymalne efekty. Znajdziesz w niej również szczegółowy opis technologii Subliminalnej® i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Powiem szczerze, afirmacje CICHE są super, mogę ich słuchać wszędzie, robiąc śniadanie, obiad a nawet w pracy przy biurku, wspaniały pomysł, z podkładem afirmacje były również fajne, ale nie zawsze mogłam sobie pozwolić na ich słuchanie.

Anita K.
Warszawa

Wasze nagranie relaksacyjne ALFA codziennie wieczorem przenosi mnie nad morze. Czuję że naprawdę mogę się zrelaksować po całym dniu pracy co wcześniej było prawie niemożliwe. A najfajniejsze jest to, że w trakcie tego relaksu do mojej głowy płyną pozytywne afirmacje.

Zbyszek W.
Tarnów

Chce tylko powiedzieć, że Instrukcja użytkownika zrobiła na mnie duże wrażenie, od razu widać wasz profesjonalizm. Dziękuje też za test skuteczności, bo gdyby nie jego regularne stosowanie to pewnie znowu skończyłoby się na moim słomianym zapale.

Martyna
Szczecin

Lista Afirmacji użytych w nagraniu

Album zawiera specjalnie wyselekcjonowane pozytywne sugestie, które skutecznie pomogą Ci zbudować poczucie własnej wartości. Głos lektora jest niesłyszalny, gdyż został zarejestrowany w technologii Subliminalnej® Taki sposób zapisu sprawia że pozytywne sugestie trafią prosto do Twojej podświadomości. Album dostępny jest w dwóch wersjach: dla kobiet i mężczyzn. Poniżej pełna LISTA AFIRMACJI albumu Przyciągnij Pieniądze i Bogactwo w wersji dla mężczyzn:

Przyciągam do siebie pieniądze
Jestem finansowo niezależny
Pragnę dobrobytu i pieniędzy w swoim życiu, i to osiągam
Na wszystko mogę sobie pozwolić
Pieniądze się mnie trzymają
Jestem gotowy by w moim życiu pojawiły się pieniądze
Osiągam sukces ponieważ wiem czego chcę i do tego dążę
Zasługuję na dostatek w moim życiu
Jestem w pełni zdeterminowany by w moim życiu pojawiły się pieniądze
Wierzę że każdy może być bogaty, również JA
Stać mnie na wszystko czego potrzebuję
Pieniądze pojawiają się swoim życiu właśnie teraz
Cieszę się ze swojego dobrobytu
Mój umysł i moje ciało współpracują by osiągnąć dobrobyt
Potrafię teraz zgromadzić duże kwoty pieniędzy
Mój umysł to potężny magnes przyciągający pomysły i możliwości zrobienia pieniędzy
Już teraz osiągam swoją finansowa niezależność
Mój dochód stale rośnie

Użyta w naszych nagraniach Technologia Subliminalna® wykonuje 99% pracy za ciebie.

Jeżeli stosowałeś jedną z popularnych technik zmiany negatywnych przekonań takich jak wizualizacja, hipnoza czy metoda Silvy to dobrze wiesz, że to żmudna praca, która wymaga poświęcenia, determinacji a przede wszystkim czasu.

Jednak największy problemem związany ze stosowaniem tych metod wynika z tego, że wewnętrzny krytyczny głos odrzuca i blokuje większość pozytywnych sugestii. To sprawia, że dla wielu osób metody te nie przynoszą upragnionych efektów. Od dawna psycholodzy i terapeuci zastanawiali się, jak rozwiązać ten problem i sprawić by świadomy, krytyczny umysł nie mógł blokować pozytywnych sugestii. Nam udało się to rozwiązać stosując specjalną, opatentowaną technologię obróbki dźwięku...

Nasze nagrania kompletnie różnią się od wszystkiego o czym dotychczas słyszałeś lub czego próbowałeś. Dzięki specjalnej technologii Subliminalnej® głos lektora czytającego pozytywne afirmacje został ukryty na częstotliwości 14800Hz. Słuchając nagrania odnosisz więc wrażenie, że nie ma na nim zarejestrowanego żadnego głosu ludzkiego wypowiadającego pozytywne sugestie.

Dzięki temu zjawisku twój krytyczny umysł nie może ich odrzucać czy blokować jak w przypadku wizualizacji, medytacji czy hipnozy. Dzięki użytej w nagraniach technologii pozytywne sugestie całkowicie omijają świadomy umysł trafiając prosto do twojej podświadomości.

Każda godzina odsłuchanego nagrania Skutecznych Afirmacji® to ok 500-600 pozytywnych sugestii trafiających prosto do twojej podświadomości. U większości osób już po 2-3 tygodniach regularnego korzystania z nagrań pojawiają się wyraźne pozytywne zmiany w myśleniu i stanie emocjonalnym. Dalsze wzmacnianie tego pozytywnego stanu mentalno-emocjonalnego prowadzi w efekcie do wyrobienia umiejętności podejmowania lepszych życiowych decyzji, a także wyrobieniu nowych, pozytywnych nawyków, zachowań i reakcji. Wszystkie pozytywne procesy zachodzą bez twojego wysiłku.

...jedyne co musisz zrobić to wcisnąć PLAY

Skuteczność oparta na badaniach naukowych i najnowszej technologii

Powstanie Technologii Subliminalnej® to owoc wielu dziesiątek lat prac i badań naukowych specjalistów z dziedziny neurobiologii, psychologii, NLP, terapii behawioralnej i wielu innych...

Najnowsza technologia

Technologia Subliminalna® powstała w oparciu o lata badań naukowych nad funkcjonowaniem naszego mózgu i psychologii behawioralnej. Dostępnych jest szereg książek, publikacji i dowodów naukowych potwierdzających ich niesamowitą skuteczność. Zbadano jej zastosowanie w rozwoju osobistym, sporcie, motywacji, psychoterapii, leczeniu fobii, nauce i wielu innych.

Dowody naukowe--->

Skuteczność potwierdzona testami

Skuteczność naszych nagrań została potwierdzona wynikami niezależnych testów, które przysyłają do nas sami użytkownicy. Choć jak pokazują zebrane dane, sam proces zmiany negatywnych przekonań na pozytywne przebiega bardzo indywidualnie, to we wszystkich zbadanych przypadkach zaobserwowano znaczną poprawę w sposobie myślenia i zachowania po upływie 30 dni.

Najwyższa jakość i profesjonalizm

Nasze nagrania tworzone są przy użyciu najnowszej, opatentowanej technologii na sprzęcie najwyższej jakości. Posiadamy międzynarodową licencję do produkcji i dystrybucji nagrań. Afirmacje opracowane są przez specjalistów certyfikowanych przez American Union of NLP (Certyfikat nr.4224 i 4231) Aktualnie jesteśmy jedyną firmą na świecie produkującą Afirmacje Subliminalne™ w wersji polskojęzycznej.

Dowiedz się o nas więcej--->

Technologia SUBLIMINALNA® to przełom w pozytywnym programowaniu umysłu.

Najnowsze badania NEUROBIOLOGII pokazują, że nasz mózg jest niezwykle plastyczny. Ciągle tworzy nowe połączenia neuronowe, które stają się naszymi przekonaniami, zachowaniami czy nawykami. Do niedawna uważano, że tą plastyczność tracimy wraz z wiekiem i że im jesteśmy starsi tym trudniej wprowadzić nam zmiany w życiu. Jak udowodnił w swojej najnowszej książce Deepak Chopra nawet do późnej starości możemy dowolnie kształtować nasz mózg a tym samym nasze możliwości i potencjał.

Dowiedz się więcej--->

Już ponad 10 tysięcy osób w Polsce regularnie korzysta z nagrań Afirmacji Subliminalnych®

Zaufały nam osobistości telewizji, profesjonalni sportowcy, biznesmeni, a przede wszystkim osoby zainteresowane rozwojem osobistym i poprawą jakości swojego życia.

Adrian WilczkoFinalista You Can Dance

Dzięki indywidualnemu nagraniu Skutecznych Afirmacji, stałem się pewniejszy siebie, mój trening jest bardziej wydajny i efektywny. Dzięki regularnemu korzystaniu z nagrań czuję się spokojniejszy oraz mam kontrole nad swoim rozwojem.

Paweł Danilczuk
Kierowca rajdowy

Jestem kierowcą rajdowym, a koncentracja, opanowanie nerwów, zaufanie do pilota to największe moje wyzwania. Słuchanie afirmacji pomogło mi zdecydowanie w opanowaniu emocji, lepszej koncentracji, a także większym zaufaniu do poleceń pilota. Jako “efekt uboczny” jestem też bardziej skoncentrowany w ciągu dnia i śpię dużo lepiej w nocy.

Piotr Bracichowski

Afirmacje subliminalne są świetne bo nie muszę uczyć się wizualizacji, ani wierzyć w sugestie, a one i tak wchodzą prosto do mojej podświadomości.

Krystyna Malczyk

Żałuję tylko że tak późno trafiłam na waszą stronę. Gdybym zaczęła słuchać afirmacji subliminalnych wcześniej to ostatnie kilka lat mojego życia wyglądałoby zupełnie inaczej. Ale jak to się mówi...lepiej późno niż wcale.

Kup teraz i zacznij korzystać z nagrań w ciągu 3 minut.

Nasze nagrania odstępne są w formie PLIKÓW elektronicznych do natychmiastowego pobrania na komputer. Dzięki temu możesz zacząć korzystać z Afirmacji Subliminalnych® natychmiast po dokonaniu płatności. Każdy album dostępny jest w 2 wersjach: dla KOBIET i dla MĘŻCZYZN. Wybierz odpowiednią wersję i zacznij uwalniać się od negatywnych myśli i przekonań już dziś!

Kupuj BEZ RYZYKA z naszą 90 dniowa gwarancją satysfakcji

Otrzymujesz od nas 90 dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że masz 90 dni na przetestowanie nagrań Afirmacji Subliminalnych® Jeśli w ciągu tych 90 dni, w którymś momencie dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany, napisz do nas a my zwrócimy Ci wszystkie pieniądze bez jakichkolwiek pytań.

Profesjonalny zestaw AFIRMACJI SUBLIMINALNYCH® AUDIO

Wersja dla KOBIET

Kupując zestaw otrzymujesz:

 • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
 • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
 • Test Skuteczności Pdf
 • Instrukcja obsługi Pdf
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 57 zł

Profesjonalny zestaw AFIRMACJI SUBLIMINALNYCH® AUDIO

Wersja dla MĘŻCZYZN

Kupując zestaw otrzymujesz:

 • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
 • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
 • Test Skuteczności Pdf
 • Instrukcja obsługi Pdf
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 57 zł