Afirmacje dla Ciebie

AFIRMACJE to bardzo skuteczna metoda uspokajania umysłu i przekonania swojej wewnętrznej świadomości do działania zgodnego z Twoją wolą i potrzebami.

Afirmacje potrafią pomóc w sprecyzowaniu celów i marzeń. Mogą to być zwyczajne, codzienne cele, a mogą marzenia i plany na przyszłość. Z codziennego afirmowania najlepiej zrobić sobie rodzaj rytuału. Najważniejsza jest systematyczność i konsekwencja! Im więcej uwagi poświęcisz afirmacji, tym lepsze będą wyniki. Afirmacje możesz wypisać i umieścić w widocznych miejscach lub skorzystać z łatwiejszej i skuteczniejszej metody jaką są Afirmacje Subliminalne, czyli łatwo dostępne i pogrupowane tematycznie nagrania mp3.

Skuteczna Afirmacja powinna być jak najbardziej precyzyjna. Afirmacje konstruuje się w czasie teraźniejszym, a zdanie nie powinno być zbyt długie. Afirmacje wyrażone w czasie przyszłym ponoć rzadko się spełniają, bo ich cel zawsze jest odległy! Najlepsze są takie afirmacje, które pomagają wykorzystać własne zdolności i pozwalają na wymyślanie wielu różnych, prawdopodobnych scenariuszy zrealizowania się. Wyobrażanie sobie metod osiągnięcia celu jest ważną, choć niedocenianą częścią Afirmacji.

Mimo wszystko Afirmacje nie zastąpią Twojego działania, które jest tu rzeczą najważniejszą. Afirmacje przeprogramują Twoją podświadomość, co pomoże Ci w osiągnięciu celu. Afirmacje pomogą Ci zebrać siły gdy przygotowujesz się do trudnego przedsięwzięcia lub czujesz, że potrzeba Ci więcej wiary w siebie i motywacji.
Codziennie stosowane Afirmacje mogą motywować do działania i sprawiać, że uwierzysz we własne zdolności. Być może tajemnica udanych Afirmacji tkwi w starym przekonaniu, że im częściej coś sobie powtarzamy, tym głębiej w to wierzymy.

Twoja podświadomość przyjmuje wszystko, co jej przedstawiasz bez względu na to jaki to ma charakter. Łatwo zaprogramować się na to, co Tobie nie służy. Na szczęście każdy program można zmienić na bardziej funkcjonalny i najlepiej zająć się tym od razu.

Wielu ludzi już wie, że dzięki pomocy podświadomości można dokonywać cudów: leczyć się, zmieniać cechy charakteru, rozwijać niezwykłe zdolności. Można w ten sposób pomagać również innym.
Wybierz sobie Afirmacje, które najbardziej Ci odpowiadają i słuchaj ich systematycznie. Im szybciej osiągniesz dobre samopoczucie, tym lepszym stanie się Twoje życie i tym więcej będziesz mieć do zaoferowania innym. To Ty swoimi myślami tworzysz swój świat.

 

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>