Zamów Profesjonalne Nagranie,
z Twoimi własnymi Afirmacjami Subliminlanymi®

Jeżeli nie znalazłeś w naszym sklepie albumu, który odpowiada Twoim potrzebom, to możesz zamówić nagranie zawierające Twoje własne, personalne AFIRMACJE. Zamawiając personalny album możesz wybrać rodzaj nagrania, podkład muzyczny i wersję do 20, lub do 40 dowolnych afirmacji.

Aby złożyć zamówienie Nagrania Personalnego,
wykonaj 3 następujące KROKI:

1. Zapoznaj się z informacjami na tej stronie, a w szczególności z zamieszczonymi poniżej zasadami korzystania z nagrania personalnego.

2. Prześlij nam listę swoich afirmacji do sprawdzenia i akceptacji korzystając z formularza na tej stronie.
Tu znajdziesz instrukcję jak tworzyć własne afirmacje.

3. Po otrzymaniu od nas wiadomości zwrotnej o zaakceptowaniu Twoich afirmacji dokonaj proszę płatności na samym dole tej strony.

UWAGA! Zanim złożysz zamówienie zapoznaj się z naszymi zasadami korzystania z nagrania PERSONALNEGO

Zasady korzystania z nagrań:

 • Nagranie jest przeznaczone wyłącznie do Twojego użytku
 • Nagrania nie możesz przekazywać innym osobom ani sprzedawać
 • Nagranie nie może być głośno odtwarzane w obecności innych osób, w szczególności bez ich wiedzy
 • Nagranie nie może służyć do wpływania na inne osoby ( manipulacji)

Aby Zmienić Swoje Życie,
Najpierw Musisz Zmienić Swoje Myślenie

I właśnie w tym pomoże Ci personalne nagranie pozytywnych afirmacji subliminlanych™

Badania przeprowadzone przez specjalistów NLP (Neurolingwistycznego Programowania) psychologów, terapeutów, neurobiologów wyraźnie pokazują jak ogromne znaczenie ma nasz sposobu myślenia na wszystkie aspekty życia. To właśnie nasze myśli są głównym czynnikiem decydującym o emocjach jakich doświadczamy, emocje zaś są głównym motorem do działania. Twoje dzisiejsze życie jest efektem działań, decyzji i reakcji z przyszłości. Jeżeli chcesz wykreować swoją lepszą przyszłość to wiesz, że przede wszystkim musisz uwolnić się od negatywnych myśli.

Profesjonalne nagrania AUDIO mp3 z AFIRMACJAMI SUBLIMINLANYMI™ pomogą ci pozbyć się negatywnych myśli, przekonań i nawyków.

Jak wykazały badania naukowe regularne korzystanie z nagrań sprawia, że negatywne myśli są stopniowo zastępowane nowymi pozytywnymi. Technologia Subliminalna™ daje możliwości, których dotychczas nie oferowała żadna inna technika pozytywnego myślenia. Czy jesteś gotowy na wykreowanie swojej lepszej przyszłości?

Poznaj profesjonalny zestaw Afirmacji Subliminalnych do zmiany negatywnych przekonań.

Dostępne są dwie wersje nagrania PERSONALNEGO na zamówienie:
Do 20 dowolnych afirmacji (370 PLN)
Do 40 dowolnych afirmacji (500 PLN)

W skład zestawu Skutecznych Afirmacji™ wchodzą:

Nagranie CICHE 24h

To specjalne nagranie Audio mp3, z którego możesz korzystać cały dzień wykonując jednocześnie inne czynności. NIE zawiera ono podkładu muzycznego TYLKO same Afirmacje Subliminalne™ Ta wersja jest bardzo popularna wśród użytkowników, mających trudności z wygospodarowaniem wolnego czasu.

Nagranie RELAKSACYJNE

To specjalna ścieżka dźwiękowa Audio mp3, która już po kilkunastu minutach wprowadzi cię w stan ALFA. Jak stwierdzili naukowcy – jest to stan umysłu idealny do kasowania starych, negatywnych przekonań. Dodatkowy efekt relaksacyjny tego nagrania znacznie zredukuje poziom twojego stresu.

Instrukcja użytkownika

Dzięki dokładnej instrukcji dowiesz się jak korzystać z nagrań aby uzyskać maksymalne efekty. Znajdziesz w niej również szczegółowy opis technologii Subliminalnej™ i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Test Skuteczności

Istotną częścią zestawu jest również TEST Skuteczności, który pomoże ci zaobserwować pozytywne zmiany zachodzące w Twoim myśleniu i działaniu. Jego stosowanie na przestrzeni 30 dni, korzystnie wpływa na poziom motywacji i zwiększa pozytywne działanie nagrań.

"


Powiem szczerze, afirmacje CICHE są super, mogę ich słuchać wszędzie, robiąc śniadanie, obiad a nawet w pracy przy biurku, wspaniały pomysł, z podkładem afirmacje były również fajne, ale nie zawsze mogłam sobie pozwolić na ich słuchanie.


Anita 

"


Wasze nagranie relaksacyjne ALFA codziennie wieczorem przenosi mnie nad morze. Czuję że naprawdę mogę się zrelaksować po całym dniu pracy co wcześniej było prawie niemożliwe. A najfajniejsze jest to, że w trakcie tego relaksu do mojej głowy płyną pozytywne afirmacje.


Zbyszek

"


Chce tylko powiedzieć, że Instrukcja użytkownika zrobiła na mnie duże wrażenie, od razu widać wasz profesjonalizm. Dziękuje też za test skuteczności, bo gdyby nie jego regularne stosowanie to pewnie znowu skończyłoby się na moim słomianym zapale.


Martyna

Stwórz listę pozytywnych afirmacji do swojego personalnym nagraniu AUDIO.

Aby zamówić nagranie ze swoimi personalnymi AFIRMACJAMI wypełnij i prześlij poniższy FORMULARZ ZAMÓWIENIA. W ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedz czy Twoje zamówienie spełnia nasze wymogi i czy zostało zaakceptowane. TERMIN realizacji nagrania 3-5 dni.

Dostępne podkłady muzyczne, które możemy użyć do Twoich personalnych afirmacji przesłuchasz NA TEJ STRONIE

Użyta w naszych nagraniach Technologia Subliminalna™ wykonuje 99% pracy za ciebie.

Jeżeli stosowałeś jedną z popularnych technik zmiany negatywnych przekonań takich jak wizualizacja, hipnoza czy metoda Silvy to dobrze wiesz, że to żmudna praca, która wymaga poświęcenia, determinacji a przede wszystkim czasu.

Jednak największy problemem związany ze stosowaniem tych metod wynika z tego, że wewnętrzny krytyczny głos odrzuca i blokuje większość pozytywnych sugestii. To sprawia, że dla wielu osób metody te nie przynoszą upragnionych efektów. Od dawno psycholodzy i terapeuci zastanawiali się jak rozwiązać ten problem i sprawić by świadomy, krytyczny umysł nie mógł blokować pozytywnych sugestii. Nam udało się to rozwiązać stosując specjalną, opatentowaną technologię obróbki dźwięku...

Nasze nagrania kompletnie różnią się od wszystkiego o czym dotychczas słyszałeś lub czego próbowałeś. Dzięki specjalnej technologii Subliminalnej™ głos lektora czytającego pozytywne afirmacje został ukryty na częstotliwości 14800Hz. Słuchając nagrania odnosisz więc wrażenie, że nie ma na nim zarejestrowanego żadnego głosu ludzkiego wypowiadającego pozytywne sugestie. Dzięki temu zjawisku twój krytyczny umysł nie może ich odrzucać czy blokować jak w przypadku wizualizacji, medytacji czy hipnozy. Dzięki użytej w nagraniach technologii pozytywne sugestie całkowicie omijają świadomy umysł trafiając prosto do twojej podświadomości.

Każda godzina odsłuchanego nagrania Skutecznych Afirmacji™ to ok 500-600 pozytywnych sugestii trafiających prosto do twojej podświadomości. U większości osób już po 2-3 tygodniach regularnego korzystania z nagrań pojawiają się wyraźne pozytywne zmiany w myśleniu i stanie emocjonalnym. Dalsze wzmacnianie tego pozytywnego stanu mentalno-emocjonalnego prowadzi w efekcie do wyrobienia umiejętności podejmowania lepszych życiowych decyzji, a także wyrobieniu nowych, pozytywnych nawyków, zachowań i reakcji. Wszystkie pozytywne procesy zachodzą bez twojego wysiłku.

...jedyne co musisz zrobić to wcisnąć PLAY

Skuteczność oparta na badaniach naukowych i najnowszej technologii

Powstanie Technologii Subliminalnej™ to owoc wielu dziesiątek lat prac i badań naukowych specjalistów z dziedziny neurobiologii, psychologii, NLP, terapii behawioralnej i wielu innych...

Najnowsza opatentowana technologia

Technologia Subliminalna™ powstała w oparciu o lata badań naukowych nad funkcjonowaniem naszego mózgu i psychologii behawioralnej. Dostępnych jest szereg książek, publikacji i dowodów naukowych potwierdzających ich niesamowitą skuteczność. Zbadano jej zastosowanie w rozwoju osobistym, sporcie, motywacji, psychoterapii, leczeniu fobii, nauce i wielu innych.

Skuteczność potwierdzona testami

Skuteczność naszych nagrań została potwierdzona wynikami niezależnych testów, które przysyłają do nas sami użytkownicy. Choć jak pokazują zebrane dane, sam proces zmiany negatywnych przekonań na pozytywne przebiega bardzo indywidualnie, to we wszystkich zbadanych przypadkach zaobserwowano znaczną poprawę w sposobie myślenia i zachowania po upływie 30 dni.

Najwyższa jakość i profesjonalizm

Nasze nagrania tworzone są przy użyciu najnowszej, opatentowanej technologii na sprzęcie najwyższej jakości. Posiadamy międzynarodową licencję do produkcji i dystrybucji nagrań. Afirmacje opracowane są przez specjalistów certyfikowanych przez American Union of NLP (Certyfikat nr.4224 i 4231) Aktualnie jesteśmy jedyną firmą na świecie produkującą Afirmacje Subliminalne™ w wersji polskojęzycznej.

Zapoznaj się z dowodami naukowymi

Jest wiele dowodów naukowych na skuteczność Afirmacji Subliminlanych™ Badania, testy i doświadczenia na temat ich zastosowania prowadzone są od wielu lat. Najobszerniejsza praca naukowa na ten temat to opracowanie:
"Preconscious Processing" dr Normana Dixona z University College w Londynie, który zebrał i podsumował 748 naukowo przeprowadzonych testów na temat percepcji subliminalnej.

KLIKNIJ TUTAJ aby zapoznać się z pracą naukową

Już ponad kilka tysięcy osób w Polsce regularnie korzysta z nagrań Afirmacji Subliminalnych™

Zaufały nam osobistości telewizji, profesjonalni sportowcy, biznesmeni, a przede wszystkim osoby zainteresowane rozwojem osobistym i poprawą jakości swojego życia.

Dzięki indywidualnemu nagraniu Skutecznych Afirmacji, stałem się pewniejszy siebie, mój trening jest bardziej wydajny i efektywny. Dzięki regularnemu korzystaniu z nagrań czuję się spokojniejszy oraz mam kontrole nad swoim rozwojem.

Adrian Wilczko, Finalista You Can Dance

Jestem kierowcą rajdowym, a koncentracja, opanowanie nerwów, zaufanie do pilota to największe moje wyzwania. Słuchanie afirmacji pomogło mi zdecydowanie w opanowaniu emocji, lepszej koncentracji, a także większym zaufaniu do poleceń pilota. Jako “efekt uboczny” jestem też bardziej skoncentrowany w ciągu dnia i śpię dużo lepiej w nocy.

Paweł Danilczuk, profesjonalny kierowca rajdowy

Żałuję tylko że tak późno trafiłam na waszą stronę. Gdybym zaczęła słuchać afirmacji subliminalnych wcześniej to ostatnie kilka lat mojego życia wyglądałoby zupełnie inaczej. Ale jak to się mówi...lepiej późno niż wcale.

Krystyna K.

Afirmacje subliminalne są świetne bo nie muszę uczyć się wizualizacji, ani wierzyć w sugestie, a one i tak wchodzą prosto do mojej podświadomości.

 Potr Bracichowski,  


Zamów nagranie ze swoimi
AFIRMACJAMI PERSONALNYMI....

Nasze nagrania dstępne są w formie PLIKÓW mp3, do pobrania na komputer. Z komputera możesz przenieść PLIKI na telefon, tablet lub inne urządzenie do odtwarzania muzyki.

Kupuj BEZ RYZYKA z naszą 90 dniowa gwarancją satysfakcji

Otrzymujesz od nas 90 dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że masz 90 dni na przetestowanie nagrań Afirmacji Subliminalnych™ Jeśli w ciągu tych 90 dni, w którymś momencie dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany, napisz do nas a my zwrócimy Ci wszystkie pieniądze bez jakichkolwiek pytań.

Dostępne są dwie wersje nagrania PERSONALNEGO na zamówienie:
Do 20 dowolnych afirmacji (370 PLN)
Do 40 dowolnych afirmacji (500 PLN)

Profesjonalny zestaw AFIRMACJI SUBLIMINALNYCH® AUDIO

Wersja do 20 dowolnych afirmacji 

Kupując zestaw otrzymujesz:

 • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
 • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
 • Test Skuteczności Pdf
 • Instrukcja obsługi Pdf
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 370 zł

Profesjonalny zestaw AFIRMACJI SUBLIMINALNYCH® AUDIO

Wersja do 40 dowolnych afirmacji 

Kupując zestaw otrzymujesz:

 • Nagranie mp3 w wersji RELAKSACYJNEJ (R)
 • Nagranie mp3 w wersji CICHEJ (24h)
 • Test Skuteczności Pdf
 • Instrukcja obsługi Pdf
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

cena 500 zł

>