16 grudnia, 2015

Depresja występuje u około 10% społeczeństwa, a liczba osób z jej objawami z roku na rok staje się większa. Depresja dotyka wszystkie grupy społeczne bez względu na płeć, wiek, status i wykształcenie.

Czy często odczuwasz smutek i przygnębienie? Czy zamykasz się w sobie i izolujesz od otoczenia? Czy nic Cie nie cieszy i masz negatywne myśli? Czy czujesz duży spadek nastroju i motywacji?

Depresja objawia się głównie wysokim poziomem smutku, przygnębienia i znacznym obniżeniem nastroju. Jednym z pierwszych syndromów jest długotrwały brak energii, trudno jest Ci zmusić się do najprostszych nawet czynności, przestajesz dbać o dom, pracę, swój wygląd i podstawowe potrzeby życiowe. Gdy symptomy te dotykają Ciebie przez dłuższy czas, wtedy trudno jest Ci funkcjonować, pracować, prowadzić normalne życie. Tracąc zainteresowanie i radość życia zaczynasz funkcjonować na zwolnionych obrotach, pojawiają się zaburzenia koncentracji i niskie poczucie własnej wartości. W sposób pesymistyczny postrzegasz świat i otoczenie wokół siebie, a swoją przyszłość widzisz w czarnych kolorach.

 

 

Depresja negatywnie wpływa także na Twoje zdrowie fizyczne i zaburzenia snu. Stan depresyjny prowadzi do znacznego spadku poziomu aktywności życiowej i może być przyczyną bardzo poważnych narastających problemów. Depresja uniemożliwia odczuwanie radości i czerpanie przyjemności z życia. W efekcie unikasz nawet kontaktów i spotkań ze znajomymi, nie masz ochoty nigdzie wychodzić i zamykasz się w czterech ścianach.W stanach depresyjnych cały świat może wydawać Ci się miejscem złym i nieprzyjaznym . Przedłużające się życiowe zmartwienia i niepowodzenia mogą przyśpieszyć i spotęgować Twoja depresję dlatego tak ważna jest jak najszybsza pomoc. Depresji nie powinieneś się wstydzić, obwiniać się i bagatelizować jej syndromów.

Twoje problemy i zły nastrój mogą udzielać się też Twojej rodzinie i osobom wokół Ciebie. Gdy Twoi najbliżsi widzą że coś złego się z Tobą dzieje, mogą mieć wyrzuty sumienia, że mogą być przyczyną Twojego pogarszającego się stanu, lub że nie potrafią Ci pomóc. W takiej sytuacji ważna jest Twoja reakcja i szczerość. Gdy opowiesz o swoim problemie i obawach, możesz zyskać ogromne wsparcie ze strony swoich bliskich i przyjaciół.

 

 

Depresja jest chorobą uleczalną ale potrzebuje czasu i skutecznej techniki. Potrzebna jest radykalna zmiana Twoich dotychczasowych procesów myślowych i zachowań.

Skuteczna technika Nagrań Subliminalnych pozwoli Ci pokonać depresję i zmienić Twoje dotychczasowe negatywne nastawienie do życia na pozytywne. Nagrania Skutecznych Afirmacji stosują opatentowaną technikę Subliminalną ( podprogową) z pomocą której masz możliwość rozpoznania swoich negatywnych wzorców myślowych, przekształcając je na pozytywne. W konsekwencji czego będziesz sobie mógł poradzić w trudnych i stresujących sytuacjach.Słuchając przygotowanych specjalnie dla Ciebie nagrań, przeprogramujesz swój umysł, zyskasz przewagę nad chorobą i zmniejszysz swoją podatność na depresję.

Przeczytaj wiadomość jaką wysłała nam Ela, która zamówiła nagranie personalne ,,Uwolnij się od depresji,,

Swoją przygodę ze skutecznymi afirmacjami zaczęłam ponad 10 tygodni temu. Na początku byłam nieufna, bo w końcu jak można zmienić coś w swoim życiu za pomocą nagrań z afirmacjami? Przeszłam w swoim życiu załamanie nerwowe i silna depresję- nie widziałam sensu życia. Za mało miałam odwagi aby wziąć się w garść i ruszyć do przodu. Jedyne o czym myślałam to, to żeby mnie nie było…Czułam się okropnie, nic nie sprawiało mi radości. Były wizyty u lekarza, tabletki, długie rozmowy. Wszystko to zdawało się mieć niewystarczające efekty i postanowiłam poszukać innego rozwiązania. Postanowiłam się kierować swoją intuicją. Szukając czegoś co pomoże mi przetrwać ten czas trafiłam na stronę skutecznych afirmacji. Zaczęłam od ściągnięcia darmowej próbki nagrania ,,Pokochaj Siebie,, Kilka razy dziennie słuchałam wersji relaksacyjnej i przed zaśnięciem nagrań cichych. Zaczęłam odczuwać do siebie sympatię, pojawił się uśmiech i poczułam że mam w sobie siłę. Widząc takie efekty zamówiłam nagranie specjalnie dla siebie, opisałam swój problem i za kilka dni miałam gotowe nagrania. To nagranie daje mi moc, pozytywne spojrzenie i wszystko zmienia się na lepsze. Dzisiaj jestem inną osoba niż 10 tygodni temu. Jestem sobą! Chciałam podzielić się swoimi odczuciami i być może zainspirować innych do podjęcia próby, ja tez na początku nie wierzyłam, a dziś jestem najlepszym przykładem że nagrania działają. Dziękuję za pomoc. Ela

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w dowolnym aspekcie swojego życia zapraszamy Cię na naszą stronę Skutecznych Afirmacji, gdzie będziesz mógł dowiedzieć się więcej na temat Nagrań Subliminalnych.https://skuteczneafirmacje.com/

Przeczytaj:

https://skuteczneafirmacje.com/3-kroki-aby-uniknac-listopadowej-depresji/

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>