Możesz wszystko – uwierz w Siebie

Na początek opis pewnego ciekawego doświadczenia:

Kilka lat temu w amerykańskiej szkole średniej przeprowadzono eksperyment. Uczniów, którzy mieli podobne umiejętności gry w koszykówkę, podzielono na trzy grupy. Ich zadaniem było ćwiczyć rzuty do kosza. Pierwsza grupa ćwiczyła godzinę dziennie przez miesiąc. Druga grupa nie ćwiczyła w ogóle. Trzecia ćwiczyła tylko w umyśle, również godzinę dziennie przez czas trwania eksperymentu. Uczniowie wyobrażali sobie, jak piłka trafia do kosza.
Okazało się, że pierwsza grupa znacznie poprawiła swoje wyniki. Umiejętności drugiej grupy, która w ogóle nie ćwiczyła, pogorszyły się. Natomiast wyniki trzeciej grupy, ćwiczącej mentalnie, były lepsze o ponad 50 procent od wyników grupy ćwiczącej fizycznie.

Twój umysł i głębsza świadomość mają moc przekraczania wszelkich ograniczeń, które Cię blokują.

Tak naprawdę to możesz wszystko ale blokady te chcą zapewnić Tobie „bezpieczeństwo” i powstrzymują Cię od doświadczania nowych rzeczy.
Zamiast posługiwać się tą mocą jak narzędziem do osiągnięcia celu, używasz jej do unikania nowych doświadczeń, bo kiedyś ktoś zakodował w Tobie to że są one ,,niebezpieczne,,.
Kiedy jakąś sytuację osądzasz negatywnie, Twoja wyobraźnia tworzy jej obraz albo jej spodziewane następstwa.To nie sytuacje życiowe same w sobie wywołują reakcje lękowe, lecz Twoje kody (najczęściej są to programy z wczesnego dzieciństwa).

Twój codzienny sposób myślenia wynika głównie z Twoich przekonań i zaprogramowania.

Samoobserwacja umożliwia Tobie zobaczenie rzeczy takimi, jakie są. Znaczenie jakie nadajesz tym rzeczom, decyduje o tym, czy Twoja rzeczywistość się rozwija, czy też Cię ogranicza. Kiedy jesteś w 100% skupiony na jednej rzeczy, wtedy Twoja energia twórcza może wiele dokonać. Jest bardzo potężna.

Większość przekonań czerpiesz ze świata zewnętrznego (z książek, od nauczycieli, rodziców itd.) w formie zaprogramowania. Często oparte są one na odczuciach i interpretacji rzeczywistości innych ludzi. Kiedy tylko zaczniesz patrzeć na świat i rzeczywistość własnymi oczami, zauważysz swoje ograniczenia.

Jeżeli chcesz, aby Twoje Życie wypełnione było pozytywna energią – musisz bezwarunkowo rozstać się ze starymi przyzwyczajeniami:

-każde negatywne słowo jakie pojawi się w Twoich myślach ( i nie tylko )zastępuj pozytywnym;
-przestań się usprawiedliwiać i tłumaczyć przed sobą ( na przykład: z lenistwa);
-otaczaj się ludźmi myślącymi pozytywnie ( sam też bądź pozytywny);
-bądź odważny i dbaj o siebie;
-nie manipuluj innymi;
-pamiętaj o samoakceptacji – to podstawowy klucz do pozytyw­nych zmian;
-zamiast tracić czas i energię na próby, postanów: „Zrobię to!”

Każdego dnia jest coś, z czego możesz być dumny. Zapamiętuj te chwile , które podnoszą Cię na duchu, bo one dają moc i budują wiarę w siebie. Zawsze pamiętaj, jak wspaniałym jesteś człowiekiem i że „dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty Twojego życia”.
Wszystko przed Tobą!

Nieważne, ile masz lat, gdzie mieszkasz i jakie dokumenty poświadczają twój rozum. Najważniejsze to uwierzyć w siebie, w swoją moc! Najważniejsze to zaufać życiu!

Gdy zmienisz swój punkt widzenia, zmienia się także świat wokół Ciebie.

Przypomnij sobie chwile, kiedy otrzymałeś złą wiadomość i nagle twój świat stał się ciemny. Potem zdarzyło się coś dobrego i natychmiast twój świat się rozjaśnił.
Czy to świat się zmienił, czy coś w tobie?

Jeżeli chcesz pozbyć się negatywnych przekonań i kodów, jeśli chcesz pozbyć się blokad To mogą Tobie w tym pomóc Skuteczne Afirmacje.
Dzięki specjalnej technologii Subliminalnej użytej w nagraniach – POZYTYWNE SUGESTIE trafiają PROSTO do Twojej podświadomości. Afirmacje Subliminalne są jedną z najskuteczniejszych metod pozytywnego programowania umysłu. Sprawdź i zobacz które z nagrań jest odpowiednie dla Ciebie.
http://skuteczneafirmacje.com/

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

  • maciek pisze:

    Czyli kiedy mam np problem z kregoslupem i bede sobie codziennie wieczorem wyobrazala, ze przez moj kregoslup przeplywa jakas lecznicza energia to mozliwe, ze po jakims czasie moj kregoslup bedzie prosty?

  • >