NAUCZ SIĘ ANGIELSKIEGO

Mało komu nauka języków obcych kojarzy się wyłącznie z przyjemnością. Na początku zwykle masz dużą motywację, nauka idzie dobrze i szybko widzisz efekty. Jednak po jakimś czasie zapał maleje i coraz trudniej zobaczyć postęp w przyswajaniu słówek czy gramatyki.

Nie każdy ma okazję by wyjechać na parę tygodni za granicę i tam poćwiczyć język obcy. Często brakuje też czasu i funduszy na intensywne kursy. Niektórym pozostaje tylko samodzielna nauka w domu. Problemem jest jednak motywacja, zwłaszcza kiedy nie zauważasz wielkich efektów i ciągle zapominasz czego się nauczyłeś poprzedniego dnia.

Każdy jest inny i w innym czasie przyswaja potrzebny materiał. Jednak każdy może całkiem szybko nauczyć się dobrze obcego języka – kwestią jest znalezienie odpowiednich metod. Takich, które najlepiej wykorzystają  Twoje indywidualne talenty.

Poprzez zastosowanie technik docierania do podświadomości, możesz bardzo istotnie poprawić swoje możliwości.

Programując pozytywnie swoją podświadomość otwierasz zablokowane pokłady energii – uaktywniasz konstruktywną motywację – niezbędną do sukcesu i  powodzenia.

Jedną z metod, która daje duże możliwości i efekty są Nagrania Subliminalne z Afirmacjami skierowanymi na naukę wybranego przez Ciebie języka. Na stronie Skutecznych Afirmacji możesz pobrać nagranie ,, Naucz się Angielskiego ,, ale możesz też pobrać takie nagrania w dowolnie wybranym przez Ciebie języku, wystarczy tylko napisać jaki język Cię interesuje.

Poniżej – pomocne linki, gdzie możesz zapoznać się z Nagraniami Skutecznych Afirmacji:

http://skuteczneafirmacje.com/sklep/nauka/afirmacje-naucz-sie-angielskiego/
http://skuteczneafirmacje.com/sklep/afirmacje-nagranie-specjalne-na-zamowienie/

SKUTECZNE AFIRMACJE są techniką, która pomoże Ci przygotować się na naukę języka WEWNĘTRZNIE, tak by była ona przyjemnością a nie ciężką pracą.  Afirmacje programując na naukę i koncentrację, doprowadzają umysł do wyciszenia tak, żeby umysł w stanie koncentracji i  synchronizacji obu półkul mózgowych był podatny na przyjmowanie zamierzonych sugestii.
Dzięki tym nagraniom „zaprogramujesz” swój mózg na język obcy i skuteczną jego naukę.

Dzięki Nagraniom z Afirmacjami nauka stanie się:

– przyjemna, prosta i szybka.
– zwiększy się Twój poziom zapamiętywanych słówek,
– pozbędziesz się oporu przed mówieniem w obcym języku,
– nabierzesz pewności siebie,
– rozwiniesz pamięć, zdolność i koncentrację,
– będziesz mógł osiągnąć poziom komunikatywny

W miarę jak będziesz kontynuował słuchanie Nagrań z Afirmacjami, będziesz rozumiał naturalnie coraz więcej. To da Ci poczucie osiągnięcia sukcesu i Twój umysł przyzwyczai się do nowego języka. To zachęci Cię do kontynuacji nauki.  Bardzo ważne jest żeby kontynuować słuchanie Afirmacji jak najczęściej z energią i entuzjazmem. Dzięki stosowaniu Afirmacji wpływasz na swoją świadomość i kierujesz ją w pożądanym kierunku.

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>