27 maja, 2014

Najważniejszym warunkiem sukcesu jest Twoja wiara że możesz osiągnąć sukces.
Twoje przekonania tworzą Twoje życie.Jeśli chcesz zmienić swoje życie, musisz zmienić swoje przekonania. Każdy, kto odniósł sukces najpierw w to uwierzył. Uwierzył że jest tego wart.

Porażki przyjmuj z wdzięcznością. Każda porażka jest krokiem do celu, ponieważ każda niesie jakąś lekcję. Traktowana w ten sposób porażka nie będzie powodem depresji, ale informacją że jesteś bliżej celu!
Do sukcesu potrzeba wytrwałości i woli. Czegoś chcesz ale nie potrafisz tego osiągnąć? Poprzestajesz tylko na życzeniu? Życzenie nie wystarczy – jest słabe i zmienne. Trzeba mieć zamiar, czyli podjąć decyzję – tak, osiągnę to!  I wtedy bezzwłocznie przystąpić do działania.

Nie bój się marzyć. Idź za marzeniem. Może to jest naiwne ale pomyśl że bez marzenia nie latalibyśmy w powietrzu, nie oglądalibyśmy zdjęć itp. Każdy wynalazek, każda nowa idea, była na początku marzeniem.
Sukces jest skutkiem pewnej postawy umysłowej. To skutek kierowania myśli na określony cel. Niestety, większość uważa, ze sukces przychodzi z powodu okoliczności zewnętrznych. Otóż nie, to Ty stwarzasz te okoliczności, które następnie stwarzają sukces, albo mu przeszkadzają.

Umysł jest zdolny do wszystkiego, trzeba go jednak dobrze wykorzystać. Podświadomość jest najczęściej pełna nawyków, kompleksów i ograniczeń. Na dłuższą metę to właśnie podświadomość, a nie okoliczności zewnętrzne, jest odpowiedzialna za Twoje sukcesy i porażki.

Czy uważasz, że nie zasługujesz na to, czego chcesz naprawdę? Jeśli tak, to wiedz że nie jesteś sam, większość uważa że na coś nie zasługuje. A podświadomość wykonuje ten program porażki. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że w umyśle masz zakodowany pesymistyczny program.

Na szczęście, wpływ na podświadomość ma nie tylko Twoje otoczenie, ale także Ty sam.

Jeśli będziesz powtarzać sobie mniej lub bardziej bezwiednie, że „nic Ci nie wychodzi”, ten negatywny program zrealizuje się. Dlatego, trzeba sobie powtarzać: „Każdego dnia i pod każdym względem jest mi lepiej i lepiej”, choćby Ci się zdawało, że jest odwrotnie. Bo to jest właśnie program, który trzeba dać podświadomości do wykonania.

Trzeba te słowa powtarzać jak najczęściej, najlepiej w stanie rozluźnienia, przed zaśnięciem i po obudzeniu. Świetną alternatywą do powtarzania sobie pozytywnych Afirmacji jest ich słuchanie. Gdy słuchasz nagrań a szczególne Subliminalnych ( podprogowych) to blokady w Twojej podświadomości są ,,rozpuszczane,, i zastępują je nowe pozytywne informacje. Kodujesz w swojej podświadomości to co jest dla Ciebie najlepsze. Podnosi się Twoje poczucie własnej wartości.
Nagrania dostępne są na stronie Skutecznych Afirmacji. Aby dowiedzieć się więcej możesz skorzystać z linku: https://skuteczneafirmacje.com/sklep/

Jeśli chcesz poprawić swoje życie, to musisz poprawić swój wewnętrzny obraz. Przy pomocy autosugestii można w każdej chwili rozpocząć zmianę na lepsze swego wizerunku. Zmiana zajdzie stopniowo, lecz zajdzie na pewno.
Bardzo dokładnie wyobrażaj sobie, jak wygląda osiągnięcie celu. Jak zmieni się Twoje życie, gdy osiągniesz to, czego pragniesz. Wizualizuj sobie jak najwięcej szczegółów, im więcej szczegółów tym lepiej. A więc im więcej detali wprowadzisz do obrazu sukcesu, tym więcej podświadomych programów zachowań zaprzęgniecie do osiągnięcia celu.

Twoje myśli mają skłonność do tego, żeby się materializować. Dlatego myśli trzeba bardzo uważnie obserwować.

Ludzie sukcesu skupiają się na tym, co im pomaga osiągać zamiary, a nie na tym, co im w tym przeszkadza. Myśli mają ogromną siłę. Dlatego stale napełniaj umysł myślami o kształcie sukcesu. Każda myśl ma siłę przyciągania rzeczy, ludzi i okoliczności o podobnej naturze.

Jeśli skupisz myśli w pozytywnym kierunku, to osiągniesz co chcesz. Jednak każdego dnia trzeba poświęcić trochę czasu na programowanie własnego umysłu, na Afirmację, wizualizację oraz na marzenia.

Autor Artykułu: Hubert Pierzchało

Hubert Pierzchało jest doświadczonym psychologiem transpersonalnym, terapeutą oraz certyfikowanym nauczycielem medytacji OSHO. Zasłynął jako pionier podprogowej metody programowania podświadomości w Polsce i twórca pierwszych polskojęzycznych afirmacji subliminalnych na świecie. Dodatkowo, pełni funkcję dyrektora polsko-angielskiej firmy coachingowej M&W Creative Coaching LTD. Jest również autorem pracy naukowej pt. "Afirmacje Podprogowe Jako Metoda Programowania Podświadomości".

"Moją misją jest dostarczenie Ci rzetelnej wiedzy na temat potencjału Twojej podświadomości oraz przedstawienie skutecznych, bezpiecznych i sprawdzonych technik. Możesz zacząć je stosować już dziś, aby realizować swoje pragnienia i marzenia."

>