Pozbądź się blokad

Czy miałeś  w swoim życiu takie sytuacje że przed podjęciem działania blokował Cię strach przed porażką?
Czułeś ogromną chęć do działania, w myślach widziałeś siebie już na samym szczycie . Ale w chwili, gdy przychodził czas na postawienie tego pierwszego kroku – w Twojej głowie pojawiał się głos, który mówił:„Nie dasz rady”,„Jesteś za słaby”,„Nie jesteś w stanie”.

Ten głos, to Twój wewnętrzny krytyk. W chwili, kiedy go posłuchasz i uwierzysz, że naprawdę nie jesteś w stanie „tego” zrobić… rezygnujesz z podjęcia działania. Nikt nie zna Twoich planów, nikt nie wie, że miałeś fantastyczny pomysł, ale zrezygnowałeś z jego realizacji jeszcze przed rozpoczęciem działania.
Jeżeli będziesz w życiu wpadał na genialne pomysły i zaczniesz z nich rezygnować jeszcze zanim wprowadzisz myśl w czyn – musisz mieć świadomość tego, że prędzej czy później znajdzie się ktoś, kto wpadnie na dokładnie taki sam pomysł jak Twój (lub bardzo podobny), z tym, że ta osoba będzie miała w sobie na tyle odwagi, że zacznie go realizować. Co się stanie, gdy ktoś taki osiągnie nieprawdopodobny sukces? Jak wtedy będziesz się czuł?

Weźmy na ten przykład biznes. Wpadasz na pomysł zorganizowania niesamowitego przedsięwzięcia. Wiesz, że nikt wcześniej jeszcze tego nie zrobił. Planujesz wszystko bardzo skrupulatnie i kiedy przychodzi czas podjęcia działania, blokuje Cię strach. Strach przed dezaprobatą ze strony inwestorów, strach przed zostaniem wyśmianym przez otoczenie. Teraz rezygnujesz, w głowie pojawia się głos, który mówi:„Zejdź na ziemię, to nie wypali”
Wtedy Ty wykonujesz polecenie swojego krytyka i odpuszczasz. Rok później słyszysz o tym jak ktoś inny w pół roku stał się bogatym człowiekiem. Z ciekawości sprawdzasz jak ten ktoś to osiągnął. Nagle okazuje się, że zrobił coś, o czym Ty myślałeś już rok wcześniej. To był Twój pomysł!

Pozbądź się blokad !

Jeśli chcesz się odblokować i pozbyć się strachu to jest na to sposób. Sposób na to aby to aby się „odblokować” i zacząć wprowadzać swoje pomysły, plany, zamierzenia w życie, uwierzyć w siebie, podjąć skuteczne działanie. Mówiąc krótko – zacząć żyć pełnią życia i czerpać z niego to, co najlepsze!

Ten sposób to: Afirmacje Subliminalne, które pomogły już wielu osobom zmienić na lepsze ich życie i postrzeganie świata.
Dzięki Afirmacjom przełamujesz bariery i otwierasz się na nowe, bardzo ciekawe doświadczenia. Afirmacje to zmiana Twojego myślenia, podjęcie pierwszego działania, które w rezultacie doprowadzi Cię do osiągania sukcesów. Dzięki Afirmacjom nabierzesz ogromnej pewności siebie. Rzeczywistość jest „tutaj i w teraz” – i to Ty kreujesz swoje życie.

http://skuteczneafirmacje.com/sklep/
Jeżeli pójdziesz tą drogą, sprawisz, że wszystkie dotychczasowe problemy wydadzą Ci się śmiesznie małe…

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>