Sztuka Świadomego Śnienia

Opanuj Sztukę Świadomego Śnienia i kreuj własne sny z łatwością.

Czy chciałbyś doświadczać snu, w którym śpiąc zdajesz sobie sprawę, że śnisz?

Czy chciałbyś w swoich snach spotkać się z kimś, za kim bardzo tęsknisz albo zobaczyć coś jeszcze raz?

Świadomy Sen (ang. Lucid Dream, w skrócie LD) to stan świadomości z pogranicza czuwania i snu REM, w którym śniąc  wiesz, że śnisz i jesteś w stanie kontrolować treść marzeń sennych.

Świadomy Sen to umiejętność świadomej kontroli swojego snu, dzięki czemu możesz przeżywać go tak jakby był realnym zdarzeniem. W Świadomym Śnie odczuwasz i doświadczasz wszystkiego tak jak w rzeczywistym świecie…lub jeszcze mocniej i bardziej intensywnie.

Praktykując Świadome Śnienie, możesz odnieść wiele korzyści, takich jak trenowanie różnych zdolności,  poszukiwanie rozwiązań skomplikowanych problemów lub terapia nawracających koszmarów i fobii.

Stopień świadomości, której możesz doświadczać w swoich snach  zależy od Ciebie, Twoich zdolności i umiejętności. Ale poświęcając mu trochę czasu i systematyczności możesz się go nauczyć.

Czy wiesz że śpiąc masz od kilku do kilkunastu snów każdej nocy? Niestety większości z nich nie pamiętasz. Na szczęście jest  metoda, dzięki której możesz mieć świadome sny każdej nocy. Świadome Śnienie jest bezcenną umiejętnością, która pozwoli  Ci wziąć życie we własne ręce,  przeżywać niezapomniane emocje i trenować nowe umiejętności.

Jakość i rodzaj Twoich snów bezpośrednio wpływa na  Twoje samopoczucie po obudzeniu. Czy zauważyłeś już, że po przyjemnych snach budzisz się wypoczęty i pełen energii, a po koszmarach czujesz się tak, jakbyś w ogóle nie spał?

Dzięki specjalnej opatentowanej Technice Subliminalnej użytej w nagraniu Opanuj Sztukę Świadomego Śnienia Ty też możesz korzystać z mocy swojej podświadomości i świadomie śnić.

Praktyka Świadomego Śnienia wymaga pewnego rodzaju wytrwałości i cierpliwości.  Odpowiednio opracowane nagranie Opanuj Sztukę Świadomego Śnienia  zdecydowanie ten proces przyspiesza, a łatwo dostępna i prosta w użytkowaniu Technika Subliminalna  jest efektywniejsza niż  inne dostępne  techniki.

Nagranie Opanuj Sztukę Świadomego Śnienia  zawiera spokojną muzykę relaksacyjną i niesłyszalny, stymulujący przekaz słowny przekonujący Cię o tym, że potrafisz i osiągasz świadomy sen.

Oto co napisał Patryk korzystając z nagrania Skutecznych Afirmacji Opanuj Sztukę Świadomego Śnienia:

Zawsze interesowałem się świadomym śnieniem i snami. Szukałem prostej techniki aby łatwiej wejść w stan świadomego śnienia. Dzięki nagraniu z afirmacjami, którego słucham od kilku miesięcy, każdej nocy kreuję wydarzenia w swoich snach.  Odkąd słucham tego nagrania, codziennie budzę się pamiętając co mi się przyśniło. Nawet, gdy rano się śpieszę i nie staram się przypomnieć snu, to w ciągu dnia w mojej świadomości mam pojawiające się z niego obrazy . Nie spodziewałem się aż takiego działania afirmacji i na początku podchodziłem do nich sceptycznie, dziś jestem w pełni usatysfakcjonowany . Muzyka jest super, relaksująca i przyjemna. Wystawiam najwyższą ocenę ! Pozdrawiam.

Patryk

Jeśli Ty również chcesz doświadczyć  Świadomego Śnienia zapraszamy Cię do skorzystania z nagrania Skutecznych Afirmacji:  Opanuj Sztukę Świadomego Śnienia, które pozwoli Ci przeżywać sny tak, jakby były realnym zdarzeniem.

 

Hubert Skuteczne Afirmacje
 

>